Cisza, spokój i górski klimat, a to wszystko w jednym miejscu… Całkiem spontanicznie zorganizowałyśmy wyjazd do Zakopanego, a w zasadzie to  głównym celem był RAFTING-spływ pontonem po Dunajcu w niedalekiej okolicy, jako że miałyśmy trochę kilometrów do przebycia, dlatego też postanowiłyśmy od razu zatrzymać się w Zakopanem 😉 Jak to mówią spontany są najlepsze w tym przypadku nie było inaczej!

Dzień 1- RAFTING

Świetna atrakcja dla osób odważnych, nie bojących się wody. Jest to dość nietypowa forma rozrywki. Spływ Dunajcem niósł ze sobą nie tylko pozytywne emocje, ale pozwalał także nacieszyć się przepięknymi widokami ! 😀
Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego to zdecydowanie polecamy tą opcję.

 

Dzień 2- WYPRAWA NA MORSKIE OKO

Na sobotę zaplanowałyśmy sobie, że wejdziemy na samą górę by podziwiać Morskie Oko. Pogoda dopisała, więc bez problemu mogłyśmy pokonać 8 kilometrową trasę by móc nacieszyć się PRZEPIĘKNYMI widokami na samym szczycie. Momentami już brakowało nam sił, ale było warto!

Dzień 3 – KRUPÓWKI, KINO 7D

Ostatniego dnia tuż przed wyjazdem postanowiłyśmy sprawdzić KINO 7D, było super, dzięki ruszającym się fotelom i wielu innym efektom specjalnym poczułyśmy się jakbyśmy były jedną z postaci z filmu, którego tytuł nosił PIRACI. Szkoda, że seans trwał tylko 15min.  Na końcu wybrałyśmy się jeszcze na dłuższy spacer po słynnych Krupówkach w celu zakupienia pamiątek i spróbowania ciepłych oscypków z Żurawiną! MNIAM ! 🙂

Jeśli chcecie pojechać gdzieś na weekend bądź planujecie odpocząć to Zakopane jest fajną propozycją. Niektórzy może i nie przepadają za tym miejscem, jednak ma ono też wielkie grono zwolenników i stałych bywalców, a zdecydowanie można naprawdę spędzić tam czas ciekawie i niebanalnie.

Może Wy też już tam byliście i w jakiś inny sposób spędziliście tam czas? Czekamy na Wasze opowieści 😉 😉